Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 SAMP.INDUNGI.RO

In jos 
AutorMesaj
Johnny_Mike
-Incepator-
-Incepator-



masculin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/02/2013

SAMP.INDUNGI.RO Empty
MesajSubiect: SAMP.INDUNGI.RO   SAMP.INDUNGI.RO Icon_minitimeMar Mar 26, 2013 11:32 am

ÎNDUNGI ROMÂNIA - SAMP.INDUNGI.RO


Bună ziua, dragi cititori.
Eu sunt Johnny Mike de pe comunitatea îndungi românia - [/i]samp.indungi.ro[/i] iar în continuare vă voi prezenta serverul de samp pe care eu și alți aproximativ 100 de jucători ne petrecem timpul liber.
Acest server a fost creat, inițial, în iarna anului 2010 de către Emanuel, urmând ca peste un an jumătate să fie vândut "din mână în mână" până când, într-un final, a fost preluat de către deținătorul actual, Vlad (HeatoN). Serverul a evoluat pe parcurs, ridicându-se de la gradul de server GodFather la un roleplay mediu. Zi de zi încercăm să evoluăm, jucătorii fiind ajutați de către echipa administrativă.


Echipa administrativă este compusă dintr-un scripter, fondatorul, patru administratori de joc, patru testeri ce se ocupă cu validarea conturilor și șase helperi. Această echipă este schimbată foarte rar, fiindcă aici au loc doar persoanele ce sunt cu adevărat alături de server, în toate privințele. De asemenea, dispunem de un subdomeniu îndungi, unde puteți vedea diferite detalii despre server (echipa administrativă, facțiunile, lista cu ban-urile date etc...).


SERVER SCREENSHOTS

Spoiler:





IP server: 93.119.26.224:7777
DNS server: samp.indungi.ro:7777

Vă așteptăm. :)
Sus In jos
 
SAMP.INDUNGI.RO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Indungi Romania-samp.indungi.ro
» Indungi Romania-samp.indungi.ro
» Indungi Romania-samp.indungi.ro
» Indungi Romania-samp.indungi.ro
» Indungi Romania-samp.indungi.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Reclama :: Reclama server !-
Mergi direct la: